28 ارديبهشت
هفت امکان منحصر به فرد شیرپوینت فارسی راهکار خلاق

فناوری شیرپوینت و پراجکت سرور فناوری‌های بسیار گسترده ای هستند و پشتیبانی از زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی در این فناوری ها بسیار کار پیچیده و طاقت فرسایی است. بسیاری از مشتریان از ما سوال می کنند چرا اینقدر قیمت‌های ارایه شده برای شیرپوینت فارسی توسط شرکت های مختلف متفاوت است ؟!

پاسخ این سوال را کارشناسانی که به صورت حرفه ای از شیرپوینت استفاده می کنند دقیقا می دانند ولی توضیح آن برای شرکت ها و کارشناسانی که به تازه‌گی به شیرپوینت نیاز پیدا کرده اند بسیار دشوار است.

به عنوان یک نکته در پاسخ این سوال مهم می توانیم به این نکته اشاره کنیم که تا زمان نگارش این مطلب ۳۶ قسمت یا فناوری مختلف در شیرپوینت وجود دارد که نیاز به فارسی سازی و پشتیبانی از تاریخ هجری شمسی دارد. استفاده کننده‌گان در نگاه اول ممکن است فقط ۳ تا ۵ مورد را توجه کنند که همان تقویم های شیرپوینت و تاریخ‌های درج شده در قسمت های مختلف و نهایتا تاریخ های شمسی در InfoPath یا Excel Service می باشد.

ولی شیرپوینت بسیار گسترده‌ است و قسمت‌های بسیار زیادی هستند که نیاز به بومی سازی دارند و کاربران پس از مدتی استفاده اولیه به این موارد نیاز خواهند داشت.

بدیهی است یک شرکت که مثلا ۵ یا ۱۰ مورد از این ۳۶ قسمت را بومی سازی می کند قیمت متفاوتی نسبت به شرکت دیگری که ۳۰ قسمت یا بیشتر را بومی سازی نموده است ارایه خواهد داد.

ما در شرکت راهکار خلاق ادعا می کنیم بیشترین پشتیبانی از زبان فارسی و تاریخ شمسی را با دقت بسیار زیاد برای فناوری شیرپوینت و پراجکت سرور انجام داده ایم. همه این ۳۶ مورد در ادامه این سند خواهد آمد ولی در این قسمت ما ۷ امکان منحصر به فرد که هیچ فارسی ساز دیگری این قسمت ها را پشتیبانی نمی کند برای شما مشتری عزیز ارایه می دهیم.

اینها امکاناتی هستند که در زمان نگارش این سند هیچ شرکت نرم افزاری دیگری فارسی سازی نکرده است.

تاریخ شمسی و زبان فارسی در PowerView

یکی از بهترین امکانات گزارش سازی در شیرپوینت امکان Power view می باشد.

این فناوری به شما امکان می دهد گزارشات بسیار پیشرفته، پویا و با گرافیک مناسب را به سهولت ایجاد کنید.

فقط شیرپوینت فارسی راهکار خلاق زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی را در گزارشات PowerView پشتیبانی می کند .

همه گزارشات PowerView به صورت راست به چپ و با فونت های زیبای فارسی و با ترجمه بسیار مناسب زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی انجام شده است. همه فونت های فارسی از سمت سرور خوانده می شوند و حتی اگر کامپیوتر client فونت های مناسب فارسی نداشته باشد همه گزارشات به همین زیبایی در سمت کلاینت نمایش داده می شوند.

 

این ابزار امکانات بسیار گسترده و متنوعی برای نمایش گزارشات BI دارد و مدیران مجموعه شما عاشق گزارشات هوش تجاری هستند که شما با PowerView در محیط شیرپوینت به ایشان نمایش می دهید.

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تنها فارسی ساز شیرپوینت است که امکان فیلتر کردن اطلاعات در گزارشات Power View را بر اساس تاریخ هجری شمسی فراهم می کند.

 

ستون های محاسباتی با تاریخ شمسی

شما در لیست خودتون از ستون تاریخ استفاده نموده اید و اکنون می خواهید ماه یا سال این ستون تاریخ را با استفاده از ستون های محاسباتی استخراج کنید.

فقط شیرپوینت فارسی راهکار خلاق به شما امکان انجام محاسبات روی فیلد های تاریخ را بر اساس تاریخ هجری شمسی ارایه می دهد. فقط فارسی ساز شیرپوینت شرکت راهکار خلاق می تواند ماه یا سال را از روی یک فیلد تاریخ به صورت هجری شمسی استخراج کند.

در تصویر بالا فیلد های محاسباتی مختلف از روی یک فیلد تاریخ با استفاده از توابع محاسباتی استخراج شده است.

شما می توانید سال، ماه و یا روز را از یک فیلد تاریخ استخراج کنید. می توانید محاسباتی روی فیلد تاریخ انجام دهید و مثلا تاریخ مورد نظر را ۷ روز کم یا زیاد کنید. می توانید فاصله زمانی بین دو تاریخ را محاسبه کنید و می توانید تعداد روزهای بین دو تاریخ را محاسبه کنید.

فارسی ساز های دیگر دریافت ماه و سال و غیره را به صورت میلادی بر می گردانند.

تاریخ شمسی و زبان فارسی در آفیس آنلاین

آفیس آنلاین ۲۰۱۶ یک فناوری بسیار پیشرفته شرکت مایکروسافت برای نمایش و ویرایش مستندات آفیس در مرورگر وب می باشد. در حال حاضر فقط فارسی ساز شرکت راهکار خلاق زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی را در آفیس آنلاین ۲۰۱۶ پشتیبانی می کند.

تاریخ هجری شمسی در همه نرم افزارهای آفیس آنلاین پشتیبانی می شوند.

فونت‌های فارسی در هنگام نمایش و ویرایش مستندات آفیس پشتیبانی می شوند.

غلط‌یاب فارسی و تصحیح خودکار غلط‌های رایج در زبان فارسی روی مستندات آفیس آنلاین اعمال می شوند.

تاریخ شمسی در فیلتر زمان PivotTable

یکی از امکانات بسیار جذاب شیرپوینت و فناوری Excel Service نمایش نمودار ها و چارت های بسیار کاربردی در وب می باشد که توسط Pivot table درست شده اند.

ما در شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تاریخ های شما را در pivot table و در خط زمان به صورت هجری شمسی نمایش می دهیم.

تاریخ شمسی هنگام ارسال به اکسل

ما در شیرپوینت فارسی راهکار خلاق، محتویات شما را هنگام صدور به اکسل شمسی می کنیم.

 

هنگامی که محتویات لیست شما به اکسل منتقل می شود ، شما یک ستون تاریخ ایرانی خواهید داشت که می توانید از آن در نرم افزار اکسل استفاده نمایید. لازم به توضیح است که شما نیاز ندارید نرم افزار اکسل خود را شمسی سازی کنید و این تبدیل تاریخ توسط شیرپوینت برای شما ایجاد خواهد شد.

 

 

 

 

 

ما هنگام صدور اطلاعات به اکسل فیلد تاریخ میلادی را همچنان برای شما نگه می داریم و یک فیلد جدید به عنوان تاریخ ایران به فیلد های شما در نرم افزار اکسل می افزاییم.

فقط شیرپوینت فارسی راهکار خلاق یک فیلد تاریخ هجری شمسی هنگام Export to Excel برای شما ایجاد می کند.

زبان فارسی در درخت تحلیل Decomposition Tree

درخت تحلیل یا Decomposition Tree​ یکی از ابزارهای هوش تجاری در شیرپوینت است.

با استفاده از درخت تحلیل در گزارشات ایجاد شده با PerformancePoint شما می توانید گزارشات آماری و تحلیلی جالبی با پیمایش یک درخت تحلیل در میان انبوه داده ها و اطلاعاتی که از پایگاه داده های مختلف و Cube آمده اند ایجاد کنید.

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تنها فارسی ساز شیرپوینت است که اطلاعات درخت تحلیل را برای زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی درست نمایش می دهد

زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی در مخزن گزارشات PowerPivot Gallery

مخزن گزارشات یا PowerPivot Gallery یکی از جذاب ترین امکانات هوش تجاری در شیرپوینت می باشد.

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تنها فارسی ساز شیرپوینت است که زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی را در مخزن گزارشات یا همان PowerPivot Gallery پشتیبانی می کند.

همانگونه که در تصاویر مشخص است مخزن گزارشات در نماهای مختلف راست به چپ شده اند و فونت های زیبای فارسی از سمت سرورهای شیرپوینت برای کلاینت ارسال می شوند و تاریخ هجری شمسی نیز در مخزن گزارشات پشتیبانی شده است.

همکاران ما در شرکت راهکار خلاق زمان و انرژی زیادی را صرف نموده اند تا استفاده از مخزن گزارشات را برای شما کاربر محترم ساده و لذت بخش نمایند.

23 ارديبهشت
آیا مایکروسافت یا پارتنر رسمی مایکروسافت فارسی ساز شیرپوینت تولید کرده است ؟

​همه ما می دانیم که مایکروسافت یا هیچ یک از پارتنر‌های مایکروسافت از شیرپوینت فارسی پشتیبانی نمی کنند.

مایکروسافت یا هر یک از پارتنرهای رسمی مایکروسافت اگر بسته زبان فارسی برای شیرپوینت ایجاد کنند آن را رایگان در سایت مایکروسافت برای استفاده همه کاربران شیرپوینت قرار می دهند. دقیقا مانند همه زبان های دیگر شیرپوینت که توسط پارتنر های بومی سازی مایکروسافت ایجاد شده است و به صورت رایگان در سایت مایکروسافت برای استفاده همه کاربران قرار گرفته است.

شرکت مایکروسافت در حال حاضر از زبان فارسی برای شیرپوینت پشتیبانی نمی کند و مطابق آخرین مذاکراتی که ما با مدیران اصلی تیم تولید شیرپوینت در شهر ردموند در ایالت واشنگتن کشور آمریکا داشته ایم این شرکت هیچ برنامه ای برای پشتیبانی از زبان فارسی در نگارش شیرپوینت ۲۰۱۶ هم ندارد. در صورت علاقه مندی شما مشتری عزیز ما می توانیم متن این مذاکرات را در اختیار شما هم قرار دهیم.

شرکت راهکار خلاق در طول ۱۲ سال گذشته بیشترین مذاکرات را با شرکت مایکروسافت برای پشتیبانی رسمی از زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی انجام داده است ولی متاسفانه تا کنون مطابق اظهار نظر مدیران ارشد شرکت مایکروسافت این شرکت هیچ برنامه ای برای پشتیبانی از زبان فارسی ندارد.


شرکت راهکار خلاق نهایت تلاش خود را انجام می دهد که استفاده از شیرپوینت فارسی را در شرکت شما مشتری عزیز نه تنها ممکن بلکه با ترجمه های عالی لذت بخش نماید.


21 ارديبهشت
چرا شیرپوینت فارسی راهکار خلاق ؟

 

بهترین ترجمه فارسی

۱۰ امـکان منحصر به فرد

۱۲ سـال بومی سازی شیرپوینت

۵۰۰ سرور عملیاتی شیرپوینت در ایران

۲۰۰۰ سایت شیرپوینت در رهسـا آسـمان

زبان فارسی و تاریخ ایران برای آفیس آنـلاین

محصولات نینتکس با زبان فارسی و تاریخ ایـران

 

بهترین شیرپوینت فارسی ایران

 

چرا شیرپوینت فارسی راهکار خلاق بهترین است ؟

واقعا بهترین فارسی ساز شیرپوینت کدام است ؟ همه شرکت های تولید کننده شیرپوینت فارسی ادعا می کنند محصولات ایشان از دیگر محصولات بهتر است و برای مشتریان دلایلی می آورند. ما کدام فارسی ساز شیرپوینت را خریداری کنیم که مشکلی برای سرویس های شیرپوینت ما ایجاد نشود ؟ چرا قیمت های فارسی ساز ارایه شده توسط شرکت های مختلف اینقدر متفاوت است ؟!

هفت دلیل صادقانه و شفاف برای استفاده از شیرپوینت فارسی راهکار خلاق...

 

1)    بهترین ترجمه فارسی

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق بهترین ترجمه شیرپوینت فارسی در ایران است. شما یکبار شیرپوینت فارسی راهکار خلاق را تجربه کنید و برای همیشه مشتری فارسی ساز راهکار خلاق شوید. ما به راحتی می توانیم یک سایت شیرپوینت فارسی آنلاین در اختیار شما قرار دهیم و شما می توانید کاملا همه قسمت های فارسی ساز ما را قبل از خرید تجربه کنید.

2)    ۱۰ امـکان منحصر به فرد


راهکار خلاق حداقل ده امکان منحصر به فرد در زمینه پشتیبانی از تاریخ ایران و زبان فارسی در شیرپوینت به شما معرفی می کند که هیچ شرکت دیگری این قسمت ها را فارسی سازی نکرده است. این امکانات به صورت مستند برای شما ارسال می شوند و در صورت نیاز قبل از خرید می توانید آنها را تجربه کنید.

3)    ۱۲ سـال بومی سازی شیرپوینت

شرکت راهکار خلاق اکنون دوازده سال است که برای همه نگارش های شیرپوینت زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی تولید می کند. پس از دوازده سال تجربه بومی سازی شیرپوینت قطعا بهترین روش فارسی سازی و پشتیبانی از تاریخ هجری شمسی در شیرپوینت را استفاده می کنیم.

 

4)    ۵۰۰ سرور عملیاتی شیرپوینت در ایران

محصولات فارسی راهکار خلاق اکنون روی بیش از پانصد سرور مشتریان ما در حال استفاده است. ما در دوازده سال گذشته روش‌های مختلف بومی سازی شیرپوینت را آزموده ایم و با استفاده از نظرات مشتریان خودمان به صورت مستمر بر کیفیت فارسی سازی خودمان افزوده ایم.

5)    ۲۰۰۰ سایت شیرپوینت در رهسـا آسـمان


رهســا آســمان اولین خدمات ابری شیرپوینت در ایران است. هم اکنون بیش از دو هزار سایت شیرپوینت در محیط رهسا آسمان توسط مشتریان ما در حال استفاده است. قطعا کوچکترین نقطه ضعفی در فارسی سازی ما توسط هزاران کاربر استفاده کننده از خدمات ابری شیرپوینت ما گزارش می شود.

6)    زبان فارسی و تاریخ ایران برای آفیس آنـلاین


هم اکنون تنها بسته زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی برای آفیس آنلاین ۲۰۱۶ محصول شرکت راهکار خلاق است. ما تنها شرکتی هستیم که آفیس آنلاین مایکروسافت را به صورت کامل فارسی سازی نموده ایم، فونت های زیبای فارسی را در این فناوری افزوده ایم و تاریخ هجری شمسی را در قسمت های مختلف این فناوری پشتیبانی می کنیم.

7)    محصولات نینتکس با زبان فارسی و تاریخ ایـران

با نصب شیرپوینت فارسی راهکار خلاق همه محصولات نینتکس هم برای شما قابل استفاده خواهند شد و شما نیازی به خرید نسخه های کرک شده محصولات نینتکس ندارید. زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی در همه محصولات نینتکس پشتیبانی شده است و با نصب فارسی ساز راهکار خلاق شما امکان استفاده از نینتکس فرایند، نینتکس فرم و نینتکس فرایند برای پراجکت سرور را هم خواهید داشت.

 

29 دی
فروشگاه شیرپوینت در رهسا آسمان

ما در رهسا آسمان بستری را برای شما فراهم کردیم تا شما علاوه بر راهکار هایی که به صورت پیش فرض در شیرپوینت وجود دارد، بتوانید راهکار ها و App هایی که در "فروشگاه شیرپوینت" وجود دارد را به سایت شیرپوینتی خود اضافه کنید.

نحوه استفاده از فروشگاه شیرپوینت به شکل زیر میباشد :

 1. به قسمت افزودن راهکار جدید بروید

   

 2. در منوی سمت راست روی "فروشگاه شیرپوینت" کلیک کنید

 3. وقتی وارد فروشگاه شدید، بهتر است که زبان را (در بالای صفحه) English(united state) انتخاب کنید. و به راحتی App ها قابل مشاهده هستند.

 

نحوه افزودن یک راهکار به سایت :

 1. روی راهکار مورد نظر کلیک میکنیم.

 2. در صفحه باز شده شما میتوانید جزئیات مربوط به این راهکار را مطالعه کنید و اگر به آن نیاز داشتید با کلیک بر روی "افزودن" آن را به سایتتان اضافه کنید.

 3. در صفحه جدید روی گزینه "continue" تا این راهکار اضافه شود.

 4. پس از این مرحله به شما اعلام میشود که این راهکار را دریافت کردید و سپس شما روی "بازگشت به سایت" کلیک کنید.

 5. در برگشت به سایت شما باید به این راهکار مجوز بدهید. پس روی "Trust it" کلیک کنید.

 6. در محتویات سایت میتوانید راهکار اضافه شده را مشاهده کنید.

 

در زیر به بررسی چندین راهکار موجود در این فروشگاه میپردازیم:

 

QR code App for sharepoint

این راهکار برای ما یک app part اضافه میکند که برای صفحات شیرپوینتی به صورت داینامیک ،کد QR تولید میکند و میتوانیم اندازه ای که برای صفحه ی مورد نظرمان میخواهیم رو برای این کدQR انتخاب کنیم.وقتی این کد اسکن میشود آدرس صفحه ای که در آن قرار گرفته نمایش داده میشود ومیتوانیم توسط موبایل آن را باز کنیم.

 

وقتی وب پارت را به صفحه ی مورد نظر اضافه کردیم ،در قسمت ویرایش وب پارت آدرسی که قرار است مختص این کد باشد را قرار میدهیم :

 

 

 

Timesheet App

این راهکار برای مدیریت وظایف و ایجاد پروژه استفاده میشود. در واقع برنامه زمانی کارمندان که روی پروژه های مختلف کار میکنند را نگه میدارد. مدیران میتوانند اطلاعات وارده توسط کارمندان را رد و یا قبول کنند.

مدیر پروژه میتواند پروژه یا فعالیت جدید به این راهکار اضافه کند. همچنین میتواند برای به دست آوردن درکی از وضعیت فعلی یک پروژه خاص، تلاش هایی که روی آن انجام شده است را بررسی کند.

این راهکار میتواند میزان تایید یا رد زمان هایی که توسط کاربران مختلف صرف شده را فراهم کند.

 

Download Multiple Documents

شما با استفاده از این راهکار میتوانید چندین مستند،فولدر های کامل و یا document set را با یک کلیک ماوس دانلود کنید. فقط کافیه که شما مواردی که میخواهید دانلود کنید را انتخاب کنید و دکمه "Download Multiple Documents" را در نوار بالا بزنید.این راهکار فایل هایی که انتخاب کردید را در یک فایلzip فشرده میکند و شما میتوانید آن را دانلود کنید.

این راهکار با مرورگر internet explorer قابل اجرا میباشد. فایل های انتخاب شده توسط یک لینک برای دانلود ارائه میشوند.

در حال حاضر مخازن استاندارد "مخزن اسناد" ، "مخزن تصویر" ، "مخزن صفحات ویکی" و "مخزن فرم ها" پشتیبانی میشود.

 

World Clock and Weather

این راهکار شرایط آب و هوای فعلی و پیش بینی 5 روزه برای شهر ها در سراسر جهان را نمایش میدهد.

ویژگی های کلیدی این راهکار:

 • نمایش آب و هوا و زمان برای مکان های متعدد در کنار هم
 • آیکون های آب و هوا شرایط فعلی برای هر محل را به تصویر میکشد.
 • قابلیت نمایش براساس سانتیگراد و فارنهایت
 • مشاهده پیش بینی پنج روز آینده در یک popup
 • قابل تنظیم بودن سبک متن و رنگ آن
 • گزینه های قالب بندی متعدد زمان و تاریخ

 

KWizCom RecAPPtcha for SharePoint

این راهکار شما را قادر میسازد تا به لیست های شیرپوینتی یک ستون Captcha اضافه کنید. به این ترتیب شما با خیال راحت می توانید آنها را در وب سایت اینترنتی خود منتشر کنید و به شما این امکان را برای دریافت ورودی از کاربران ناشناس میدهد.

 

 

Pinboard

این راهکار یک یادداشت برای شیرپوینت است. این امکان را به کاربران میدهد که پیام های کوتاه را روی آن قرار دهند که بلافاصله برای همه قابل مشاهده است. بسیار آسان، سریع و راحت! ورودی های این ابزار در یک لیست ، بدون توجه به اینکه این راهکار در کجای سایت کالکشن درحال استفاده است، ذخیره میشود.

 

Business Contact Tracker

Business Contact Tracker یک برنامه CRM بسیار سبک برای مدیریت مخاطبان کسب و کار شماست. جداول شامل اطلاعات تماس، شرکت ها، فرصت ها، و محصولات است.

شما می توانید این راهکار را در access 2013 توسط اضافه کردن field ها، جداول و منطق کسب و کار سفارشی سازی کنید.

 

Task management

این راهکار این قابلیت را به شما میدهد که یک نما از وظایفی که به شما ارجاع داده شده را در طبقه بندی های مختلف مثل:

 • وظایف کامل نشده
 • وظایف در حال انجام
 • وظایف مربوط به امروز
 • وظایف مربوط به این هفته
 • وظایفی که مهلت آنها تمام شده

مشاهده کنید.

همچنین این راهکار یک لینک مستقیم برای باز کردن وظایف برای مشاهده یا ویرایش آن فراهم میکند.

 

Agile tasks

این راهکار یک نمایش استاندارد از لیست وظایف شیرپوینت سایت شما را به عنوان یک تابلوی وظایف که به ازای هر ستون وضعیت در لیست وظایف یک ستون دارد را نشان میدهد. این به این معنی است که تعداد ستون ها و عناوین آن کاملا قابل تنظیم است. درست مثل تابلوی وظایف فیزیکی در روش Scrum و یا روش Kanban .

شما میتوانید وضعیت وظیفه خودتان را به راحتی با کشیدن یادداشت مربوطه به ستون های دیگر تغییر بدهید.

 

 

Birthday

این راهکار، اسم و عکس کارکنانی که تولدشان در ماه جاری هست را نمایش میدهد.

 

Collaboration Suite Quick Access

این راهکار این امکان را به شما میدهد که به همه سایت های شیرپوینتی، خیلی آسان دسترسی داشته باشید. وقتی شما یک عبارت کلیدی را تایپ میکنید این ابزار از امکان جستجوی شیرپوینت استفاده میکند تا نتایجی از سایت هایی که ممکن است شما به دنبال آنها باشید را به شما بدهد .

در IE8 پشتیبانی نمیشود.

 

Password Generator

این یک راهکار است که بر اساس پارامتر هایی که شما وارد میکنید، برای شما یک password ایجاد میکند. شما میتوانید رمز خود را ترکیبی از حروف بزرگ،حروف کوچک، اعداد و یا کاراکتر های خاص در نظر بگیرید و همچنین میتوانید طولی که برای password نیاز دارید هم مشخص کنید.

 

11 دی
بهترین شیرپوینت فارسی ایران ۱۰) زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی برایReport Gallery

​مخزن گزارشات یا PowerPivot Gallery یکی از جذاب ترین امکانات هوش تجاری در شیرپوینت می باشد.

Screen Shot 1394-10-11 at 03.05.03.png

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تنها فارسی ساز شیرپوینت است که زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی را در مخزن گزارشات یا همان PowerPivot Gallery پشتیبانی می کند.

همانگونه که در تصاویر مشخص است مخزن گزارشات در نماهای مختلف راست به چپ شده اند و فونت های زیبای فارسی از سمت سرورهای شیرپوینت برای کلاینت ارسال می شوند و تاریخ هجری شمسی نیز در مخزن گزارشات پشتیبانی شده است.

Screen Shot 1394-10-11 at 03.10.04.png

مخزن گزارشات امکانات بسیار جالبی دارد که می توان به امکان Auto Refresh اشاره کرد.

گزارشات شما در این مخزن با زمانبندی مشخص و در دوره های زمانی که توسط شما تعیین می شود با منابع داده خود ارتباط برقرار می کنند و به صورت خودکار گزارشات به روز رسانی می شوند.

Screen Shot 1394-10-11 at 03.17.46.png

این به روز رسانی گزارشات حتی در مورد تصویر گزارشات هم اتفاق می افتد. 

به این معنی که سیستم به صورت خودکار و با زمانبندی مشخص اطلاعات درون گزارشات را به روز رسانی می کند و یک تصویر از گزارش جدید ایجاد شده در مخزن گزارشات قرار می دهد.

به این ترتیب مدیریت در هر زمان نگاهی به مخزن گزارشات بیاندازد نگارش به روز شده گزارشات را خواهد دید :)

Screen Shot 1394-10-11 at 03.11.53.png

همکاران ما در شرکت راهکار خلاق زمان و انرژی زیادی را صرف نموده اند تا استفاده از مخزن گزارشات را برای شما کاربر محترم لذت ساده و لذت بخش نمایند :)

Screen Shot 1394-10-11 at 03.25.49.png

02 آذر
بهترین شیرپوینت فارسی ایران ۹) فیلتر تاریخ شمسی در PowerView

​ابزار بسیار پیشرفته Power View یکی از بهترین ابزارها برای ایجاد گزارشات هوش تجاری در شیرپوینت می باشد.

Screen Shot 1394-09-02 at 01.53.10.png


این ابزار امکانات بسیار گسترده و متنوعی برای نمایش گزارشات BI دارد و مدیران مجموعه شما عاشق گزارشات هوش تجاری هستند که شما با Power View در محیط شیرپوینت به ایشان نمایش می دهید.

Screen Shot 1394-09-02 at 01.56.18.png

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تنها فارسی ساز شیرپوینت است که امکان فیلتر کردن اطلاعات در گزارشات Power View را بر اساس تاریخ هجری شمسی فراهم می کند.

Screen Shot 1394-09-02 at 01.59.29.png

به نظر ما گزارشات PowerView یکی از بهترین ابزارهای هوش تجاری در شیرپوینت است.

به همین خاطر بیش از ۲ برابر زمان مورد نیاز برای بومی سازی شیرپوینت وقت برای فارسی سازی کامل گزارشات PowerView و سرویس های مرتبط SQL Server Reporting Service صرف نموده ایم تا این فناوری را برای شما کاربران محترم بومی سازی کنیم.

Screen Shot 1394-10-10 at 18.41.26.png

همانگونه که در تصاویر مشخص است زبان فارسی با فونت های بسیار زیبای فارسی در گزارشات PowerView پشتیبانی شده اند.

فونت های فارسی از سمت سرورهای شیرپوینت برای کلاینت ارسال می شوند و بنابراین اگر کامپیوتر های کلاینت فونت های فارسی مورد نیاز را نداشته باشند گزارشات همچنان با فونت های زیبای فارسی نمایش داده می شوند.

Screen Shot 1394-10-11 at 02.45.56.png

گزارشات PowerView از این نظر جذاب و کاربردی است که کاربران و مدیران می توانند با این نوع گزارشات ارتباط برقرار کنند و در واقع یک گزارش PowerView می تواند حالت های مختلفی را نمایش دهد و بیش از ۱۰۰ ها گزارش معمولی ارزش اطلاعاتی دارد.

Screen Shot 1394-10-11 at 02.50.31.png

امکان فیلتر کردن گزارشات بر اساس تاریخ هجری شمسی یکی از مهمترین نیازمندی های کاربران است که فقط توسط شیرپوینت فارسی راهکار خلاق پشتیبانی می شود.

Screen Shot 1394-10-11 at 02.53.47.png

02 آذر
بهترین شیرپوینت فارسی ایران ۸) زبان فارسی در درخت تحلیل

​درخت تحلیل یا Decomposition Tree​ یکی از ابزارهای هوش تجاری در شیرپوینت است.

با استفاده از درخت تحلیل در گزارشات ایجاد شده با PerformancePoint شما می توانید گزارشات آماری و تحلیلی جالبی با پیمایش یک درخت تحلیل در میان انبوه داده ها و اطلاعاتی که از پایگاه داده های مختلف و Cube آمده اند ایجاد کنید

Screen Shot 1394-08-25 at 00.32.17.png


شیرپوینت فارسی راهکار خلاق تنها فارسی ساز شیرپوینت است که اطلاعات درخت تحلیل را برای زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی درست نمایش می دهد


30 شهریور
شیرپوینت توسط کارشناسان شما توسعه داده می شود

فناوری شیرپوینت ابزاری است که در صورتی که به صورت صحیح در سازمانی پیاده سازی شود و آموزش صحیح به کارکنان و کارشناسان کارفرما ارایه شود به سرعت توسط کارشناسان خود شما توسعه پیدا می کند.

پیاده سازی شیرپوینت در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان یک نمونه موفق است که این مطلب را ثابت می کند.

پیاده سازی زیرساخت شیرپوینت و نگهداری آن توسط شرکت راهکار خلاق انجام شده است ولی همه مراحل توسعه و استفاده مناسب از فناوری شیرپوینت و پراجکت سرور توسط کارشناسان خود مجموعه توزیع نیروی برق استان زنجان انجام شده است.

​کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق زنجان پس از شرکت در دوره آموزشی رهسا هوش در شرکت راهکار خلاق همه گزارشات زیر را خودشان ایجاد نموده اند.

 


این گزارشات به دیتا بیس های عملیاتی این شرکت در محیط Oracle  و  SQL Server متصل می شوند و این گزارشات در بازه های زمانی مشخص به صورت خودکار با دیتا بیس های خودشان به روز رسانی می شوند. بنابراین مدیریت هر زمان که به این گزارشات مراجعه می کند همواره نگارش به روز و آنلاین این گزارشات را خواهد دید.


کارشناسان توزیع نیروی برق زنجان با شرکت در کلاس های آموزشی شرکت راهکار خلاق پرتال سازمانی مجموعه را خودشان ایجاد نمودند و فیلم نمایشی زیر تنها برخی از امکانات این پرتال سازمانی را نمایش می دهد.

 


فیلم زیر برخی از گزارشات سیستم مدیریت پروژه در این شرکت را نمایش می دهد که البته به دلایل امنیتی این گزارشات با اعداد و ارقام غیر واقعی تهیه شده اند و صرفا برای نمایش امکانات رهسا پروژه و نمایش سهولت ایجاد چنین گزارشات در محیط شیرپوینت ایجاد شده اند.

 پیاده سازی شیرپوینت و پراجکت سرور در توزیع نیروی برق استان زنجان یک پیاده سازی بسیار موفق است چرا که کارشناسان و مدیران این مجموعه از استفاده شیرپوینت و پراجکت سرور خوشحال هستند و این ثابت می کند پیاده سازی صحیح و آموزش صحیح کلید کاربردی شدن و استفاده موفق از شیرپوینت در شرکت شما است.

11 شهریور
گزارش ساز رهسا آسمان فوق العاده است !

​گزارش سازی همواره در سازمان مورد توجه کارشناسان و توسعه دهندگان فناوری شیرپوینت بوده است.

شما ابزارهایی نیاز دارید که بتوانید به لیست ها و مخازن مستندات در شیرپوینت متصل شوید و گزارش های جذاب و کاربردی ایجاد کنید. همچنین شما می خواهید به دیتابیس های بیرون از شیرپوینت چون SQL یا Oracle متصل شوید و گزارشات هوش تجاری ایجاد کنید.

با استفاده از گزارش ساز رهسا آسمان هر کارشناس حتی بدون داشتن دانش در زمینه فناوری اطلاعات می تواند گزارشات بسیار متنوع با متصل شدن به انواع دیتا سورس های مختلفی چون انواع پایگاه داده های موجود در سازمان، همه لیست ها و مخازن اسناد در شیرپوینت، و حتی منابع داده آ«لاین در اینترنت متصل شوند و به راحتی چند کلیک گزارشات مورد نظر خودشان را ایجاد کنند.

فیلم نمایشی زیر را نگاه کنید تا سادگی و کارایی این ابزار را خودتان تجربه کنید !

گزارش ساز رهسا آسمان

 


نکته جالب در اینجا این است که شما می توانید این گزارشات را به انوع دیتا بیس هایی چون SQL Server یا Oracle متصل کنید و همه گزارشات شما با زمانبندی مشخص مثلا هر شب ساعت ۲ نیمه شب به صورت خودکار به روز رسانی می شوند و مدیریت همواره نسخه به روز رسانی شده این گزارشات را مشاهده خواهد نمود.

همچنین امکان متصل شدن به لیست ها و سایت های مختلف در شیرپوینت و ادغام گزارشات لیست های مختلف در مجموعه سایت های مختلف و قرار دادن گزارشات این لیست ها در کنار گزارشات و اطلاعاتی که از دیتا بیس های بیرونی شیرپوینت خوانده می شوند وجود دارد و شما امکان استفاده از انواع توابع ریاضی هوشمند و توابع زمانی و عددی مناسب برای انجام محاسبات بسیار پیچیده را خواهید داشت.

شما می توانید نمونه گزارشات ایجاد شده با این ابزار را در آدرس زیر مشاهده کنید و همچنین می توانید در این آدرس خودتان ایجاد گزارشات جدید در این محیط را تجربه کنید :)
محیط نمایشی رهسا پرتال

در صورتی که به اکانت مناسب برای متصل شدن به این محیط و ایجاد گزارشات نیاز دارید با شرکت راهکار خلاق تماس بگیرید

31 مرداد
معرفی رهسا پروژه

در این ویدئو کلیپ ، با محصول رهسا پروژه آشنا خواهید شد. با استفاده از این محصول قادر خواهید بود کلیه فعایتها و پروژه های سازمان خود را در هر سطحی به سادگی مدیریت و کنترل نمایید.

​آنالیز پورتفولیو، مدیریت منابع و وظایف، مدیریت اسناد، مدیریت ریسک و مشکلات و مدیریت محصولات از قابلیتهای این محیط می باشند. در این محیط به سادگی  میتوان گزارشهایی آنلاین و بسیار حرفه ای را در زمانی کوتاه ایجاد نمود و  بعد از به روز رسانی اطلاعات پروژه ها، گزارشات به روز رسانی شده را به صورت آنلاین مشاهده نمود.

مشاهده فیلم معرفی رهسا پروژه
شما می توانید محیط نمایشی رهسا پروژ را در آدرس زیر مشاهده کنید.


محیط نمایشی رهسا پرتال

در صورتی که به اکانت مناسب برای متصل شدن به این محیط و ایجاد و ویرایش  پروژه ها نیاز دارید با شرکت راهکار خلاق تماس بگیرید


1 - 10صفحه بعد
                                  sharepoint-2013-logo1.jpeg

این وبلاگ عمومی شرکت راهکار خلاق است. ما در اینجا در خصوص محصولات و خدمات جدید شرکت راهکار خلاق، همچنین در مورد فناوری های جدید مرتبط با شیرپوینت صحبت می کنیم. آدرس سایت رسمی شرکت همچنین سایت های مرتبط با گروه شرکت های رهسا در زیر آورده شده است: