23 ارديبهشت
آیا مایکروسافت یا پارتنر رسمی مایکروسافت فارسی ساز شیرپوینت تولید کرده است ؟

​همه ما می دانیم که مایکروسافت یا هیچ یک از پارتنر‌های مایکروسافت از شیرپوینت فارسی پشتیبانی نمی کنند.

مایکروسافت یا هر یک از پارتنرهای رسمی مایکروسافت اگر بسته زبان فارسی برای شیرپوینت ایجاد کنند آن را رایگان در سایت مایکروسافت برای استفاده همه کاربران شیرپوینت قرار می دهند. دقیقا مانند همه زبان های دیگر شیرپوینت که توسط پارتنر های بومی سازی مایکروسافت ایجاد شده است و به صورت رایگان در سایت مایکروسافت برای استفاده همه کاربران قرار گرفته است.

شرکت مایکروسافت در حال حاضر از زبان فارسی برای شیرپوینت پشتیبانی نمی کند و مطابق آخرین مذاکراتی که ما با مدیران اصلی تیم تولید شیرپوینت در شهر ردموند در ایالت واشنگتن کشور آمریکا داشته ایم این شرکت هیچ برنامه ای برای پشتیبانی از زبان فارسی در نگارش شیرپوینت ۲۰۱۶ هم ندارد. در صورت علاقه مندی شما مشتری عزیز ما می توانیم متن این مذاکرات را در اختیار شما هم قرار دهیم.

شرکت راهکار خلاق در طول ۱۲ سال گذشته بیشترین مذاکرات را با شرکت مایکروسافت برای پشتیبانی رسمی از زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی انجام داده است ولی متاسفانه تا کنون مطابق اظهار نظر مدیران ارشد شرکت مایکروسافت این شرکت هیچ برنامه ای برای پشتیبانی از زبان فارسی ندارد.


شرکت راهکار خلاق نهایت تلاش خود را انجام می دهد که استفاده از شیرپوینت فارسی را در شرکت شما مشتری عزیز نه تنها ممکن بلکه با ترجمه های عالی لذت بخش نماید.


نظرات

سلام و عرض ادب
با تشکر از ت...

سلام و عرض ادب
با تشکر از تلاش و دلسوزی شما و مجموعه جنابعالی
درصورت امکان مذاکرات صورت پذیرفته با شرکت مایکروسافت را برای ایمیل بنده ارسال نمایید
سپاسگزار
as.moini@gmail.com
  زمان  1395/02/25 17:46