21 ارديبهشت
چرا شیرپوینت فارسی راهکار خلاق ؟

 

بهترین ترجمه فارسی

۱۰ امـکان منحصر به فرد

۱۲ سـال بومی سازی شیرپوینت

۵۰۰ سرور عملیاتی شیرپوینت در ایران

۲۰۰۰ سایت شیرپوینت در رهسـا آسـمان

زبان فارسی و تاریخ ایران برای آفیس آنـلاین

محصولات نینتکس با زبان فارسی و تاریخ ایـران

 

بهترین شیرپوینت فارسی ایران

 

چرا شیرپوینت فارسی راهکار خلاق بهترین است ؟

واقعا بهترین فارسی ساز شیرپوینت کدام است ؟ همه شرکت های تولید کننده شیرپوینت فارسی ادعا می کنند محصولات ایشان از دیگر محصولات بهتر است و برای مشتریان دلایلی می آورند. ما کدام فارسی ساز شیرپوینت را خریداری کنیم که مشکلی برای سرویس های شیرپوینت ما ایجاد نشود ؟ چرا قیمت های فارسی ساز ارایه شده توسط شرکت های مختلف اینقدر متفاوت است ؟!

هفت دلیل صادقانه و شفاف برای استفاده از شیرپوینت فارسی راهکار خلاق...

 

1)    بهترین ترجمه فارسی

شیرپوینت فارسی راهکار خلاق بهترین ترجمه شیرپوینت فارسی در ایران است. شما یکبار شیرپوینت فارسی راهکار خلاق را تجربه کنید و برای همیشه مشتری فارسی ساز راهکار خلاق شوید. ما به راحتی می توانیم یک سایت شیرپوینت فارسی آنلاین در اختیار شما قرار دهیم و شما می توانید کاملا همه قسمت های فارسی ساز ما را قبل از خرید تجربه کنید.

2)    ۱۰ امـکان منحصر به فرد


راهکار خلاق حداقل ده امکان منحصر به فرد در زمینه پشتیبانی از تاریخ ایران و زبان فارسی در شیرپوینت به شما معرفی می کند که هیچ شرکت دیگری این قسمت ها را فارسی سازی نکرده است. این امکانات به صورت مستند برای شما ارسال می شوند و در صورت نیاز قبل از خرید می توانید آنها را تجربه کنید.

3)    ۱۲ سـال بومی سازی شیرپوینت

شرکت راهکار خلاق اکنون دوازده سال است که برای همه نگارش های شیرپوینت زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی تولید می کند. پس از دوازده سال تجربه بومی سازی شیرپوینت قطعا بهترین روش فارسی سازی و پشتیبانی از تاریخ هجری شمسی در شیرپوینت را استفاده می کنیم.

 

4)    ۵۰۰ سرور عملیاتی شیرپوینت در ایران

محصولات فارسی راهکار خلاق اکنون روی بیش از پانصد سرور مشتریان ما در حال استفاده است. ما در دوازده سال گذشته روش‌های مختلف بومی سازی شیرپوینت را آزموده ایم و با استفاده از نظرات مشتریان خودمان به صورت مستمر بر کیفیت فارسی سازی خودمان افزوده ایم.

5)    ۲۰۰۰ سایت شیرپوینت در رهسـا آسـمان


رهســا آســمان اولین خدمات ابری شیرپوینت در ایران است. هم اکنون بیش از دو هزار سایت شیرپوینت در محیط رهسا آسمان توسط مشتریان ما در حال استفاده است. قطعا کوچکترین نقطه ضعفی در فارسی سازی ما توسط هزاران کاربر استفاده کننده از خدمات ابری شیرپوینت ما گزارش می شود.

6)    زبان فارسی و تاریخ ایران برای آفیس آنـلاین


هم اکنون تنها بسته زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی برای آفیس آنلاین ۲۰۱۶ محصول شرکت راهکار خلاق است. ما تنها شرکتی هستیم که آفیس آنلاین مایکروسافت را به صورت کامل فارسی سازی نموده ایم، فونت های زیبای فارسی را در این فناوری افزوده ایم و تاریخ هجری شمسی را در قسمت های مختلف این فناوری پشتیبانی می کنیم.

7)    محصولات نینتکس با زبان فارسی و تاریخ ایـران

با نصب شیرپوینت فارسی راهکار خلاق همه محصولات نینتکس هم برای شما قابل استفاده خواهند شد و شما نیازی به خرید نسخه های کرک شده محصولات نینتکس ندارید. زبان فارسی و تاریخ هجری شمسی در همه محصولات نینتکس پشتیبانی شده است و با نصب فارسی ساز راهکار خلاق شما امکان استفاده از نینتکس فرایند، نینتکس فرم و نینتکس فرایند برای پراجکت سرور را هم خواهید داشت.

 

نظرات

عالى !

عالى !
  زمان  1395/02/22 03:35