11 شهریور
گزارش ساز رهسا آسمان فوق العاده است !

​گزارش سازی همواره در سازمان مورد توجه کارشناسان و توسعه دهندگان فناوری شیرپوینت بوده است.

شما ابزارهایی نیاز دارید که بتوانید به لیست ها و مخازن مستندات در شیرپوینت متصل شوید و گزارش های جذاب و کاربردی ایجاد کنید. همچنین شما می خواهید به دیتابیس های بیرون از شیرپوینت چون SQL یا Oracle متصل شوید و گزارشات هوش تجاری ایجاد کنید.

با استفاده از گزارش ساز رهسا آسمان هر کارشناس حتی بدون داشتن دانش در زمینه فناوری اطلاعات می تواند گزارشات بسیار متنوع با متصل شدن به انواع دیتا سورس های مختلفی چون انواع پایگاه داده های موجود در سازمان، همه لیست ها و مخازن اسناد در شیرپوینت، و حتی منابع داده آ«لاین در اینترنت متصل شوند و به راحتی چند کلیک گزارشات مورد نظر خودشان را ایجاد کنند.

فیلم نمایشی زیر را نگاه کنید تا سادگی و کارایی این ابزار را خودتان تجربه کنید !

گزارش ساز رهسا آسمان

 


نکته جالب در اینجا این است که شما می توانید این گزارشات را به انوع دیتا بیس هایی چون SQL Server یا Oracle متصل کنید و همه گزارشات شما با زمانبندی مشخص مثلا هر شب ساعت ۲ نیمه شب به صورت خودکار به روز رسانی می شوند و مدیریت همواره نسخه به روز رسانی شده این گزارشات را مشاهده خواهد نمود.

همچنین امکان متصل شدن به لیست ها و سایت های مختلف در شیرپوینت و ادغام گزارشات لیست های مختلف در مجموعه سایت های مختلف و قرار دادن گزارشات این لیست ها در کنار گزارشات و اطلاعاتی که از دیتا بیس های بیرونی شیرپوینت خوانده می شوند وجود دارد و شما امکان استفاده از انواع توابع ریاضی هوشمند و توابع زمانی و عددی مناسب برای انجام محاسبات بسیار پیچیده را خواهید داشت.

شما می توانید نمونه گزارشات ایجاد شده با این ابزار را در آدرس زیر مشاهده کنید و همچنین می توانید در این آدرس خودتان ایجاد گزارشات جدید در این محیط را تجربه کنید :)
محیط نمایشی رهسا پرتال

در صورتی که به اکانت مناسب برای متصل شدن به این محیط و ایجاد گزارشات نیاز دارید با شرکت راهکار خلاق تماس بگیرید

نظرات

در حال حاضر برای این مطلب هیچ نظری داده نشده است.